Užitečné odkazy

Spolehlivá firma

sf palec


ERAM spol. s r.o.
Kontakt
Adresa:
Stračenská 750, P.O.BOX 104
Štětí
41108
Česká Republika

Email: Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Mobil: +420 602 252 688
http://www.eramcz.eu

Informace: IČ: 47548690
DIČ:CZ47548690

společnost zapsána u Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C vložka 17918 působící od roku 1993

 


Dotazník

Vyplňte nám dotazník a my Vám zašleme indikativní nabídku regulátoru, který optimálně odpovídá Vašim potřebám. Součástí indikativní nabídky je orientační informace o úspoře a vyjádření návratnosti Vaší investice.

xls icon

Novinky

Energetický audit

Náš regulátor 6ERS-C L-05 instalovaný v soustavě veřejného osvětlení na Škrétově ulici v Brně byl posouzen z pohledu úsporného efektu energetickým auditem. Kompletní auditní zprávu naleznete v sekci Certifikace, případně si ji můžete stáhnout zde.

Novinky

Regulace diodových svítidel

Věděli jste o tom, že společnost ERAM spol. s r.o. úspěšně vyvinula vlastní systém regulace pro diodová svítidla? V této oblasti disponujeme díky vlastnímu vývoji patentovanou technologií, která efektivně snižuje náklady na provoz diodových svítidel. Přestože diody znamenají principiální úsporu oproti ostatním běžným světelným zdrojům, dokážeme vhodnou instalací našich předřadníků dosáhnout dalších úspor. Kompletní informace naleznete zde.

Doporučujeme

helios-tag-cz