Užitečné odkazy

Spolehlivá firma

sf palec


Světelný tok

Samotný vývoj LED diodových technologií jde stále více kupředu, dnes již LED diody plně nahradí běžné zdroje jako jsou žárovky, a to jak z hlediska světelnosti, tak z hlediska spolehlivosti a životnosti. S LED technologie lze již dnes všeobecně využívat v celé řadě prostor, ať se jedná o průmyslové haly , markety a prostory velmi rozsáhlé, co do velikosti, své uplatnění stále více nalézají také i v domácnostech.
Při výběru dbejte především na místo předpokládaného umístění LED diod z hlediska potřeby intenzity, startu, či dlouhodobého svícení v obývaných místnostech. Čím nižší hodnota reprodukce barev, tím horší zobrazení pigmentů. Standardní světelné zdroje mají index v rozsahu 80-90%. V případě koupě našich produktů se nemusíte obávat žádných diferencí barev v případě nákupu různých zdrojů. Garantujeme stálost barvy světla, jakožto intenzity a reprodukce. Pro představu standardní světlo žárovky vyzařuje 2700 K, což odpovídá teple bílé barvě, halogenové, studeně bílé světlo pak 3000 K a denní světlo pak cca 6000 K.
LED diody se stávají velmi oblíbeným zdrojem jak v průmyslu tak i v domácnostech.

 

Dotazník

Vyplňte nám dotazník a my Vám zašleme indikativní nabídku regulátoru, který optimálně odpovídá Vašim potřebám. Součástí indikativní nabídky je orientační informace o úspoře a vyjádření návratnosti Vaší investice.

xls icon

Novinky

Energetický audit

Náš regulátor 6ERS-C L-05 instalovaný v soustavě veřejného osvětlení na Škrétově ulici v Brně byl posouzen z pohledu úsporného efektu energetickým auditem. Kompletní auditní zprávu naleznete v sekci Certifikace, případně si ji můžete stáhnout zde.

Novinky

Regulace diodových svítidel

Věděli jste o tom, že společnost ERAM spol. s r.o. úspěšně vyvinula vlastní systém regulace pro diodová svítidla? V této oblasti disponujeme díky vlastnímu vývoji patentovanou technologií, která efektivně snižuje náklady na provoz diodových svítidel. Přestože diody znamenají principiální úsporu oproti ostatním běžným světelným zdrojům, dokážeme vhodnou instalací našich předřadníků dosáhnout dalších úspor. Kompletní informace naleznete zde.

Doporučujeme

helios-tag-cz