Užitečné odkazy

Spolehlivá firma

sf palec


Regulace jasu LED osvětlení

Dá se říci, že čím menší I - proud protéká LED diodou , tím je světelný tok LED diody nižší. Nejlépe se reguluje LED pomocí předřazeného odporu, který zapojujeme v sérii s diodou. K regulaci LED produktu lze využít polovodičové jednotky nebo trochu silnějšího pulzně zdroje , který je náchylný na špičková napětí v síti.
Výhodou LED diody je poměrně velká odolnost vůči proudovým nárazům.
Předřadníky – pulsní zdroje , mají tu výhodu ,že pracuji od cca 100V AC do 260V AC a tu nevýhodu ,že jsou často poruchové a vytvářejí nežádoucí vlivy do sítě . Naše navržení předřadníky EDP (elektrický diodový předřadník ) je jednoduché a nevytváří žádné nežádoucí vlivy do sítě . Předřadník se dá velmi jednoduše regulovat pomocí napět. regulátoru a tím i regulovat svítivost diodových svítidel . Má zabudovanou proudovou a přepěťovou ochranu . Ve spojení diodové svítidlo s předřadníkem EDP a regulátorem ERAM řízeného pomocí luxmetru lze dosáhnout max. úspory ve světelné technice .

 

Dotazník

Vyplňte nám dotazník a my Vám zašleme indikativní nabídku regulátoru, který optimálně odpovídá Vašim potřebám. Součástí indikativní nabídky je orientační informace o úspoře a vyjádření návratnosti Vaší investice.

xls icon

Novinky

Energetický audit

Náš regulátor 6ERS-C L-05 instalovaný v soustavě veřejného osvětlení na Škrétově ulici v Brně byl posouzen z pohledu úsporného efektu energetickým auditem. Kompletní auditní zprávu naleznete v sekci Certifikace, případně si ji můžete stáhnout zde.

Novinky

Regulace diodových svítidel

Věděli jste o tom, že společnost ERAM spol. s r.o. úspěšně vyvinula vlastní systém regulace pro diodová svítidla? V této oblasti disponujeme díky vlastnímu vývoji patentovanou technologií, která efektivně snižuje náklady na provoz diodových svítidel. Přestože diody znamenají principiální úsporu oproti ostatním běžným světelným zdrojům, dokážeme vhodnou instalací našich předřadníků dosáhnout dalších úspor. Kompletní informace naleznete zde.

Doporučujeme

helios-tag-cz