Užitečné odkazy

Spolehlivá firma

sf palec


Zapojení LED trubice

Firma ERAM spol s.r.o. v koprodukci s výrobním závodem LED diodových osvětlovacích těles a zdrojů zajišťuje kompletní servis. Budete li mít zájem o odbornou instalaci LED zářivek, obraťte se na nás. Pro elektro kutily uvádíme krátký návod, jak si s touto problematikou poradit.

Zapojení klasické zářivkové trubice s tlumivkou a startérem :

Síť - fáze ......tlumivka ........zářivka ........přes vlákno startér ......... nula - Siť

 

Elektronický předřadník je nutné vždy odpojit elektronický předřadník má spotřeba 3-4W.

Schéma zapojení LED diodové trubice

Síť - fáze ..........předřadník ........dioda trubice ........ nula - Siť

 

Dotazník

Vyplňte nám dotazník a my Vám zašleme indikativní nabídku regulátoru, který optimálně odpovídá Vašim potřebám. Součástí indikativní nabídky je orientační informace o úspoře a vyjádření návratnosti Vaší investice.

xls icon

Novinky

Energetický audit

Náš regulátor 6ERS-C L-05 instalovaný v soustavě veřejného osvětlení na Škrétově ulici v Brně byl posouzen z pohledu úsporného efektu energetickým auditem. Kompletní auditní zprávu naleznete v sekci Certifikace, případně si ji můžete stáhnout zde.

Novinky

Regulace diodových svítidel

Věděli jste o tom, že společnost ERAM spol. s r.o. úspěšně vyvinula vlastní systém regulace pro diodová svítidla? V této oblasti disponujeme díky vlastnímu vývoji patentovanou technologií, která efektivně snižuje náklady na provoz diodových svítidel. Přestože diody znamenají principiální úsporu oproti ostatním běžným světelným zdrojům, dokážeme vhodnou instalací našich předřadníků dosáhnout dalších úspor. Kompletní informace naleznete zde.

Doporučujeme

helios-tag-cz