Užitečné odkazy

Spolehlivá firma

sf palec


Využití LED diodové technologie

Úspora elektrické energie není moderním trendem pro domácnosti, ale také se stává nevyhnutelnou cestou jak zakomponovat úsporu do myšlení lidí . Evropská unie postupně zakazuje energeticky náročné zdroje a stále více se opírá o využití LED diodové technologie v domácnostech, službách a pracovištích. Tato technologie je považována za moderní a ekonomické osvětlení, dosahující výrazných finančních úspor díky nízké proudové náročnosti svítidel a dlouhé životnosti světelných zdrojů.
Nenáročnost na údržbu vůči světelným rázům a šetrnost k životnímu prostředí jsou další neopomenutelné faktory.
Stav klasické žárovky / jejich zrušení /
2009 - 100 W či silnější a všechny matné
2010 - 75 W , 2011 - 60 W , 2012 - všechny ostatní klasické žárovky
do 2016 - s energetickou třídou C či horší

 

Dotazník

Vyplňte nám dotazník a my Vám zašleme indikativní nabídku regulátoru, který optimálně odpovídá Vašim potřebám. Součástí indikativní nabídky je orientační informace o úspoře a vyjádření návratnosti Vaší investice.

xls icon

Novinky

Energetický audit

Náš regulátor 6ERS-C L-05 instalovaný v soustavě veřejného osvětlení na Škrétově ulici v Brně byl posouzen z pohledu úsporného efektu energetickým auditem. Kompletní auditní zprávu naleznete v sekci Certifikace, případně si ji můžete stáhnout zde.

Novinky

Regulace diodových svítidel

Věděli jste o tom, že společnost ERAM spol. s r.o. úspěšně vyvinula vlastní systém regulace pro diodová svítidla? V této oblasti disponujeme díky vlastnímu vývoji patentovanou technologií, která efektivně snižuje náklady na provoz diodových svítidel. Přestože diody znamenají principiální úsporu oproti ostatním běžným světelným zdrojům, dokážeme vhodnou instalací našich předřadníků dosáhnout dalších úspor. Kompletní informace naleznete zde.

Doporučujeme

helios-tag-cz