Optimalizováno pro MSIE 6.0

 

| Thermo Point Top  | Thermo Building Interieur | Thermo Common Metal | Thermo Building Exterieur |

 

 
Thermo Point Top

Thermo Point Top je odolný střešní nátěr připravený k použití.

Thermo Point Top je založený na funkci termokeramické membrány. Poskytuje ochranu pro téměř všechny podklady střešních konstrukcí.

Pokud má střešní krytina vystavená povětrnostním vlivům a vlivům životního prostředí dlouho plnit svou funkci, potřebuje dobrý ochranný štít. Thermo Point Top výborně plní tento úkol. Prudký déšť, krupobití a sníh nemohou Thermo Point Top poškodit. Dokonce ani střešní krytiny z vláknocementových desek (vlnitý azbest) nebo zinkových plechů nejsou pro nátěr žádný problém. Za mimořádně vysokou přilnavost na všechny obvyklé střešní krytiny vděčí TopShield jedinečné kompozici z vysoce kvalitních surovin.

Thermo Point Top zůstává elastický ve vysokém teplotním rozsahu od -40°C do +150°C. Není třeba se obávat tvorby trhlin vzniklých vytvrzováním.

Přemostění přechodů různých materiálů

S nátěrem Thermo Point Top, jeho vysokou reflexí slunečního záření a z toho vyplývajícím „tepelným uklidněním“ podkladů, lze přemostit spoustu přechodů různých materiálů a udržet je bez trhlin, které vznikají vlivem jejich různé tepelné roztažnosti. Keramická dutá tělíska se lomem tepelných paprsků starají o značné snížení prostupu tepla do střešní konstrukce. Tento jev vede k výrazné redukci tepla v interiéru pod střešním pláštěm, což pro obyvatele při vysokých letních teplotách znamená přijatelné prostředí i bez klimatizace U velkoplošných střech obytných budov a průmyslových hal působí nátěr při krupobití a dešti navíc jako element tlumící hluk.